بررسی و دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب آسیب شناسی اجتماعی (آسیب شناسی اجتماعی چیست؟) نوشته هدایت الله ستوده

بررسی و دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب آسیب شناسی اجتماعی (آسیب شناسی اجتماعی چیست؟) نوشته هدایت الله ستوده دارای نکات کلیدی کتاب آسیب شناسی اجتماعی, هدایت الله ستوده,کتاب آسیب شناسی اجتماعی pdf,خلاصه کتاب آسیب شناسی اجتماعی,پاورپوینت کتاب آسیب شناسی اجتماعی,ppt کتاب آسیب شناسی اجتماعی,جامعه شناسی انحرافات,فصل اول,آسیب شناسی اجتماعی چیست

پاورپوینت فصل اول کتاب آسیب شناسی اجتماعی (آسیب شناسی اجتماعی چیست؟) نوشته هدایت الله ستوده در قالب pptx و در حجم 30 اسلاید: 

بخشی از متن:
آسیب شناسی اجتماعی مفهوم جدیدی است که از علوم زیستی گرفته شده و مبتنی بر تشابهی است که دانشمندان بین بیماریهای عضوی و آسیبهای اجتماعی (کجرویها) قائل می شوند. 
واژه آسیب شناسی از دیدگاه پزشکی به فرایندریشه یابی بیماری ها گفته می شود. اما به سبب اینکه گاهی تشخیص بیماری از سلامتی دشوار است، لذا جامعه شناسانی که این واژه را وام گرفته و از آن آسیب شناسی اجتماعی ساخته اند، به سختی قادرند بگویند که در جامعه مرزهای تثبیت شده هنجارهای فرهنگی چگونه است.
 با این همه این نکته مسلم است که اگر هنجار پذیرفته شده از سوی افراد جامعه نادیده گرفته شود، آنگاه کژرفتاری به وجود می آید و کردار و رفتار انسان شکل و شمایل بیماری به خود می گیرد.

دانلود مستقیم فایل