بررسی و دانلود پاورپوینت هر آنچه که باید در ارتباط با ویروس کرونا بدانیم

بررسی و دانلود پاورپوینت هر آنچه که باید در ارتباط با ویروس کرونا بدانیم دارای نکات کلیدی پاورپوینت هر آنچه که باید در ارتباط با ویروس کرونا بدانیم,ویروس کرونا چین,ویروس کرونا در ایران,corona,پاورپوینت بیماری کرونا,ویروس کرونا چیست علائم,کرونا ویروس جدید,کرونای جدید (کووید ۱۹) 2019,nCoV,درمان کرونا,راه های پیشگیری کرونا

توضیحات:
فایل پاورپوینت هر آنچه که باید در ارتباط با ویروس کرونا بدانیم، در حجم 20 اسلاید قابل ویرایش، مناسب جهت ارائه در کنفرانس با افکت.

بخشی از متن:
سازمان بهداشت جهانی اعلام وضعیت اضطراری کرده است. میلیون‌ها نفر در چین در قرنطینه هستند. هر لحظه تعداد مبتلایان و قربانیان این ویروس افزایش پیدا می‌کند. اکثر کشور‌های جهان به حالت آماده‌باش در آمده‌اند و ورود و خروج اتباع چینی به این کشورها ممنوع شده. دلیل تمام این اتفاقات، ویروس مرموز و مرگبار کرونا است. ویروسی که سر و کله‌اش در اواخر دسامبر 2019 میلادی در ووهان چین پیدا شد و این روزها در صدر اخبار جهان قرار دارد.
کابوس جدیدی که این روزها همه جهان را درگیر کرده، شیوع ویروس خطرناکی به نام کرونا است.
کرونا (corona) به معنای تاج یا هاله است و شکل ظاهری ویروس کرونا زیر میکروسکوپ، شبیه به یک تاج سلطنتی است. کرونا ویروس‌ها، طیف وسیعی از ویروس‌ها را شامل می‌شوند. ساده‌ترین نوع آن سرماخوردگی معمولی و پیچیده‌ترین نوع آن در حال حاضر بیماری کرونا است. شهر ووهان چین اولین شهری است که درگیر بیماری ویروسی کرونا شده. در حال حاضر تمام ساکنان این شهر در قرنطینه قرار دارند.
و…

فهرست مطالب:
مقدمه
بیماری ویروسی کرونا
تاریخچه و منشاء بیماری
علائم بیماری کرونا
علائم و تاثیر در کودکان
روش های پیشگیری
تشخیص بیماری
میزان خطر ویروس

این فایل با فرمت پاورپوینت در 20 اسلاید با افکت جهت افزایش اطلاعات عمومی و ارائه در کنفرانس ها تهیه شده است.


دانلود مستقیم فایل