بررسی و دانلود پاورپوینت فصل سوم 3 کتاب روان شناسی عمومی حمزه گنجی (عوامل مؤثر بر رفتار

بررسی و دانلود پاورپوینت فصل سوم 3 کتاب روان شناسی عمومی حمزه گنجی (عوامل مؤثر بر رفتار دارای نکات کلیدی کتاب روان شناسی عمومی حمزه گنجی ,,کتاب روان شناسی عمومی حمزه گنجی,روان شناسی عمومی ,حمزه گنجی,خلاصه روان شناسی عمومی ,پاورپوینت روان شناسی عمومی,رفتار غریزی و رشد ,عوامل مؤثر بر رفتار,توارث و محیط,فصل سوم,فایل سانا

پاورپوینت فصل سوم 3 کتاب روان شناسی عمومی حمزه گنجی (عوامل مؤثر بر رفتار: توارث و محیط) در قالب pptx  و در حجم 24 اسلاید:

بخشی از متن:
رفتار غریزی و رشد 
رفتار پیچیده ای که در نوع معینی از حیوان قابل پیش بینی است،روانشناسی عمومی نسبت به رفتار بازتابی در سطح بالاتری قرار داد و، برای به وجود آمدن، به شرایط اختصاصی بادگیری نیاز ندارد. رفتار غریزی تنها با اطلاع یافتن از نوع حیوان، که در محیط زندگی طبیعی خود قرار دارد، قابل پیش بینی است.
با این که رفتار غریزی و رفتار بازتابی در عمل یکدیگر را می پوشانند و شاید هم غیر ممکن باشد که بتوان آنها را به طور کامل از یکدیگر جدا کرد، تميز بين رفتار غریزی و رفتار بازتابی (رفتاری که باز هم برحسب نوع قابل پیش بینی است) در اصل روشن است. رفتار بازتابی در گروه خاصی از اعضای پاسخ دهنده تولید میشود و در اثر تحریک سطح حسی خاصی به وجود می آید. 

دانلود مستقیم فایل