بررسی و دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت سردر دانشگاه علم و صنعت ایران

بررسی و دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت سردر دانشگاه علم و صنعت ایران دارای نکات کلیدی دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت سردر دانشگاه علم و صنعت ,طراحی سردر دانشگاه,پاورپوینت طراحی و ساخت سر در دانشگاه با بتن خود متراکم,پاورپوینت عمرانی,بتن خود متراکم,طراحی و ساخت سردر دانشگاه,پاورپوینت سردر دانشگاه علم و صنعت,پاورپوینت سردر دانشگاه

توضیحات:

فایل پاورپوینت طراحی و ساخت سردر دانشگاه علم و صنعت ایران وبه کارگیری بتن خود متراکم،در حجم 23 اسلاید.

بخشی از متن:

طراحي و ساخت سازه هايي که مي توانند به عنوان سمبل مورد استفاده قرار گيرند از حساسيت خاصي برخودارهستند ؛ که سر در دانشگاه علم و صنعت ايران به عنوان اولين سر درب دانشگاهي پس از انقلاب و به مانند سر در دانشگاه تهران داراي چنين اهميتي مي باشد. به دليل پيچيدگي معماري سر در اصلي دانشگاه علم و صنعت ايران و به منظور حصول سطحي صاف و بدون نقص ، ضمن تامين مقاومت و دوام کافي ، از بتن خود متراکم استفاده شده است .
بتن خود متراکم بتني است که در ضمن رواني زياد ، هيچگونه جداشدگي در آن اتفاق نمي افتد . اين نوع بتن ميتواند در مقاطعي که تجمع آرماتور زياد بوده و استفاده از قالب هاي پيچيده و خاص مد نظر است ، مورد استفاده قرارگيرد.
اين مقاله سعي دارد گزارشي از طرح معماري ، محاسبات سازه اي ، به کارگيري بتن خود تراکم و همچنين نحوه ي اجراي سردر دانشگاه علم و صنعت ايران ارائه دهد.

فهرست مطالب :
چکیده
مقدمه
طرح معماری
قالب بندی
ابعاد سازه
طراحی سازه
بارگذاری
طرح اختلاط بتن خود تراکم
آيين نامه هاي مورد استفاده براي انجام آزمايش ها
نتیجه گیری
منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 23 اسلاید عمدتا قابل ویرایش تهیه شده است.


دانلود مستقیم فایل