بررسی و دانلود پاورپوینت پوشش های بدنه ساختمان(پانل چوبی)

بررسی و دانلود پاورپوینت پوشش های بدنه ساختمان(پانل چوبی) دارای نکات کلیدی دانلود پاورپوینت پوشش های بدنه ساختمان(پانل چوبی),پوشش های بدنه ساختمان,پانل های چوبی,پاورپوینت پوشش بدنه ساختمان,پروژه درس روشهای پیشرفته ساخت,Trespa,لمینت طرح چوب,پاورپوینت پانل های چوبی در بدنه ساختمان,پوشش بدنه ساختمان با پانل چوبی

توضیحات:

فایل پاورپوینت آشنایی با پوشش های بدنه ساختمان(پانل چوبی)،در حجم 22 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

پانل های چوبی Trespa ورق های با روکش طرح چوب هستند و لمینت به کار گرفته شده در آن، جهت نمای خارجی ساختمان می باشد. این گونه پوشش نما به صورت خشک ( بدون ملات ) نصب می گردد، در کشور های صنعتی تحت عنوان Rain screen نام گذاری شده اند ( ضد باران ) .

اچ پی ال صفحاتی هستند که از ترکیب لایه های سلولزی و رزین های فنولیک بوجود می آیند .
این ترکیب پس از قرار گرفتن در دمای بالای 180درجه و فشار 80 بار تبدیل به صفحاتی محکم با مشخصات فنی ویژه میگردد . سطوح نهایی این صفحات توسط لایه های رزین و پوشش ضد خش پوشانده میشود .
این ورق های فشرده شامل چند لایه کرافت آغشته شده به رزین فنل میباشد ، در زیر کاغذهای دکور آغشته شده به رزین ، ملامینه بوده که تحت فشار و حرارت بالا پرس شده اند .
برای مقاوم تر کردن ورق های اچ پی ال ، از ورق های بسیار نازک اوورلی استفاده میشود که این پانل ها را ضد خش میکند .

فهرست مطالب:
پوشش های بدنه ساختمان ( HPL- ترسپا )
خصوصیات این پانل ها
موارد کاربرد
مواد تشکیل دهنده
پوشش های بدنه ساختمان در نمای خارجی
تهویه سیستم در نمای ساختمان
روش نصب
نحوه اتصال قلاب ها
مشخصات فنی
مزایا

این فایل با فرمت پاورپوینت در 22 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است و جهت ارائه برای درس روشهای پیشرفته ساخت مناسب می باشد.


دانلود مستقیم فایل