بررسی و دانلود پاورپوینت بیانیه استکهلم

بررسی و دانلود پاورپوینت بیانیه استکهلم دارای نکات کلیدی دانلود پاورپوینت بیانیه استکهلم,بیانیه استکهلم,آثار و ابنیه تاریخی ,پاورپوینت آشنایی با محتوای بیانیه استکهلم,مرمت آثار و ابنیه تاریخی ,منشور و قطعنامه مرمت بافت تاریخی,پاورپوینت بیانیه استکهلم

توضیحات:
فایل پاورپوینت آشنایی با محتوای بیانیه استکهلم، در حجم 11 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
مساله آثار و ابنیه تاریخی و چگونگی رویارویی و برخورد با آنها ، چه به عنوان یادمان تاریخی و چه به عنوان مجموعه ها و بافت های تاریخی معنا دهنده یادمان ها ، از سالها پیش و بویژه یک قرن اخیر از اهمیت ویژه و روز افزونی برخوردار شده است .

این مساله نه به دلیل مدت زمان یا طول عمر و تاریخ آنها ، که به سبب ممتاز و برجسته بودن شان از دید توانایی رسانش اندیشه ، از شخصی به شخص دیگر ، به سبب زیبا بودن ، به واسطه وابسته بودن به جریان زندگی و روش اندیشیدن مردمش ، به خاطر داشتن توانایی های ذاتی در بیدار کردن انگیزه های انسانی و معنوی و به سبب تنیده بودن ادبیات مردمی در تاروپود آثار و ابنیه تاریخی و به همراه داشتن نماد های آیینی – اعتقادی که در اندیشه های همان مردمان نهفته است ، در لحظات و موقعیت های گوناگون از زندگی ایشان در سرزمین مورد بحث ، مساله ای بسیار مهم به نظر می رسد .

از آنجا که دو عامل فرهنگ عامه و مبانی حقوقی هر کشور ، تعیین کننده مسیر گسترش اندیشه و شیوه های عملی حفاظت و مرمت آثار باستانی و تاریخی بویژه شهر ها و محوطه های تاریخی می باشد ، از این رو می توان برخوردهای گوناگون حفاظتی و مرمتی را ، از کشوری تا کشور دیگر و از سرزمین تا سرزمینی دیگر ، انتظار داشت .
بیانیه استکهلم در پنجاهمین سالگرد اعلامیه جهانی حقوق بشر در استکهلم در سال 1998 تدوین شد. هدف اساسی بیانیه استکهلم طرح و اعاده حقوق میراث فرهنگی به جوامع بشری به منظور نیل به توسعه پایدار است.
و…

فهرست مطالب:
معرفی بیانیه استکهلم
هدف
کاربری پیشنهادی
حوزه مداخله
شیوه و روش
طرح پیشنهادی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 11 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت مرمت از دیدگاه براندی(23 اسلاید)


دانلود مستقیم فایل