بررسی و دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب جامعه شناسی سازمان ها نوشته آرین قلی پور (کلیات و مفاهیم)

بررسی و دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب جامعه شناسی سازمان ها نوشته آرین قلی پور (کلیات و مفاهیم) دارای نکات کلیدی خلاصه کتاب جامعه شناسی سازمانها آرین قلی پور,کتاب جامعه شناسی سازمان ها ,آرین قلی پور,پاورپوینت کتاب جامعه شناسی سازمان ها ,ppt جامعه شناسی سازمان ها ,پاورپوینت جامعه شناسی سازمان ها ,جامعه شناسی سازمان ها ,فصل اول 1,کلیات و مفاهیم

پاورپوینت فصل اول کتاب جامعه شناسی سازمان ها نوشته آرین قلی پور (کلیات و مفاهیم) در قالب pptx و در حجم 28 اسلاید: 

بخشی از متن: 
تعریف جامعه و جامعه شناسی 
 واژه «جامعه» معانی متعددی دارد ولی در «جامعه شناسی» دلالت بر افرادی که توسط الگوهای تعاملی، نهادها و ابزارهای کنترل اجتماعی مشترک، با هم پیوند خورده و هویت خاصی یافته اند.
 در واقع انسان فطرت به گونهای آفریده شده که تمایل به حضور در اجتماع دارد به عبارتی زندگی در جامعه برای انسان امری ضروری است. 
بنابراین جامعه شناسی به عنوان یکی از رشته های علوم اجتماعی به مطالعه علمی و نظام مند جنبه های متفاوت زندگی اجتماعی انسان می پردازد.

 پیدایش جامعه شناسی 
اگوست کنت اولین کسی بود که اصطلاح جامعه شناسی را به کار برد و در طبقه بندی وی از علوم، جامعه شناسی، ملکه یا مادر علوم نامیده می شد.
 وی معتقد بود که اصول و قواعد پذیرفته شده در علوم طبیعی در جامعه شناسی نیز قابلیت کاربرد دارد بنابراین از عنوان «فیزیک اجتماعی» استفاده کرد.

دانلود مستقیم فایل