بررسی و دانلود پاورپوینت تقابل سنت و مدرنیته

بررسی و دانلود پاورپوینت تقابل سنت و مدرنیته دارای نکات کلیدی دانلودپاورپوینت تقابل سنت و مدرنیته,پاورپوینت مبانی نظری معماری,تقابل سنت و مدرنیته,پاورپوینت تقابل سنت و مدرنیته,تقابل سنت و مدرنیته,مبانی نظری معماری,تقابل سنت و مدرنیته در معماری,پاورپوینت تقابل سنت و مدرنیته در معماری,پروژه مبانی نظری

توضیحات:
فایل پاورپوینت تقابل سنت و مدرنیته(مبانی نظری معماری)،در حجم 35 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
بهتر است که بحث را از معنی لغوی آنها شروع کنیم ، “سنت” به معنی راه ، روش ، ،‌طریقه عادت می باشد و “مدرنیته” به معنی تازه و باب روز است
به هر حال در هر زمانی بعضی از موارد در طول دوره ای طولانی به صورت عادت و سیرت درآمده است و در همان زمان بعضی از موارد به صورت عاملی تازه و نو مطرح می شود و به عبارتی خاص آن زمان است.

پس همیشه سنت و مدرنیته به نحوی در تقابل با هم قرار دارند زیرا سنت براساس مرور زمان و تداوم و سازگاری مطرح می شود و مدرنیته با عامل نو و بروز بودن و تازگی تعریف می گردد.
عصرما،، عصر زمان، تحول، پویایی است. دوره ای از تاریخ که پارادایم های مختلف را در پیش روی بشر میگذارد. بنابراین، هیچ چهارچوب و فرمی بر بنیان، ثبات و سکون نخواهد ماند و به همان سرعتی که ایجاد میشود در دگرگونی هستند. اما چه سود که اصرار ما بر انکارحقیقت جاری جهانی، جزء به تاخیر انداختن تحول تاریخی نیست.

فهرست مطالب:
مقدمه
تعاریف سنت و مدرنیسم
آیا سنت لزوماً به مدرنیته می‌انجامد؟
رویارویی ‌نسلها به ‌صورت‌ تقابل‌ سنت ‌و مدرن‌
الگوی تاریخی
انتقال الگو
نتایج انتقال
مدرنیته‌های متکثر
چگونه از سنت برای ساخت مدرنیته‌ها استفاده کنیم؟

این فایل با فرمت پاورپوینت در 35 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت سبک معماری دیکانستراکشن(14 اسلاید)


دانلود مستقیم فایل