بررسی و دانلود پاورپوینت مجتمع تجاری و فرهنگی کوروش

بررسی و دانلود پاورپوینت مجتمع تجاری و فرهنگی کوروش دارای نکات کلیدی دانلود پاورپوینت مجتمع تجاری فرهنگی کوروش ,مجتمع تجاری فرهنگی کوروش ,بررسی و تحلیل مجتمع تجاری فرهنگی کوروش ,پاورپوینت مجتمع کوروش,پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری فرهنگی کوروش,پاورپوینت مجتمع تجاری فرهنگی کوروش,مجتمع تجاری کوروش,مجتمع

توضیحات:
فایل پاورپوینت مجتمع تجاری- فرهنگی کوروش،در حجم 35 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
شمال غربی کلان شهر تهران٫ منطقه ای جوان و جمعیت پذیر است که به لحاظ برخورداری از ویژگی ها و شاخص های قابل توجه و ارزشمند٫ ساکنان آن از شرایط بهتری نسبت به دیگر مناطق شهر برخوردارند.
بر همین اساس نیز ظرفیت و پتانسیل قابل قبولی٫ به لحاظ افزایش کیفیت زندگی شهروندان و سرمایه گذاری در این منطقه فراهم آمده است. مجتمع تجاری و فرهنگی کورش نیز یکی از مهمترین پروژه های فرهنگی و تجاری این منطقه است که نقش عمده ای در تامین رفاه شهروندان و تسهیل دسترسی به امکانات و خدمات فرهنگی را فراهم نموده است.
این مجتمع با قرار گرفتن در مسیر بزرگراه های شهید حکیم و شهید ستاری که از شریان های اصلی شرقی غربی و شمالی جنوبی شهر تهران هستند. مستقیما قابل دسترسی بوده و دسترسی بزرگراه های نیایش و شهید همت نیز از طریق بزرگراه شهید ستاری تامین می گردد.
و…

فهرست مطالب:
معرفی مجتمع
موقعیت جغرافیایی
ویژگی ها
ویژگی های معماری
مشخصات سازه
نمای ساختمان
تجهیزات فنی
کاربری طبقات
امکانات و خدمات
پارکینگ
جا به جایی بین طبقات
پلان واحدهای تجاری
سالن های سینما و آمفی تئاتر
سرزمین بازی
رستوران،فست فود و کافی شاپ

این فایل با فرمت پاورپوینت در 35 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل WORD شهرک اکباتان(8صفحه)


دانلود مستقیم فایل