بررسی و دانلود پاورپوینت نقش متاکائولين در افزايش مقاومت بتن

بررسی و دانلود پاورپوینت نقش متاکائولين در افزايش مقاومت بتن دارای نکات کلیدی دانلودپاورپوینت نقش متاکائولين درافزايش مقاومت بتن,بررسی نقش متاکائولين در افزايش مقاومت بتن,پاورپوینت بتن مقاومت بالا,پاورپوینت عمرانی,متاکائولین در بتن,پاورپوینت بتن مقاوم,اثرمتاکائولین در بتن,مقايسه متاکائولين با ساير پوزولانها درمقاومت

توضیحات:

فایل پاورپوینت بررسی و مطالعه نقش متاکائولين در افزايش مقاومت بتن،در حجم 27 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی ازمتن:

بتن، رايج ترين ماده ايست که در صنعت ساختمان بکار مي رود. در سالهاي اخير و به منظور بهبود خواص بتن ازجمله: دوام، کارايي و مقاومت در برابر عوامل محيطي و آتش، تحقيقات متعددي انجام شده است.

علاوه بردگرگوني و تحول در مواد تشکيل دهندة بتن، افزودن مواد ديگري به بتن همچون افزودني هاي مختلف، انواع الياف ها و حتي مواد افزودني که ارزش خاصي نداشته و باعث آلودگي محيط زيست نيز مي شوند، موجب پيدايش بتن هاي جديد با خواصي نو و بهبود يافته شده است.

موادي با خاصيت سيماني شناخته شده با نام پوزولان، بعنوان يکي از اجزاء اصلي بتن همراه با سيمان پرتلند مورد استفاده قرار مي گيرند.

متاکائولين يکي از فرآورده هاي رسي است که پس از شناسايي، در سالهاي اخير
توسعه يافته است. متاکائولين يک پوزولان بسيار فعال با سطح ويژه زياد است و به همين دليل مي تواند به عنوان جزئي از مواد تشکيل دهنده سيمان بعنوان يک ماده چسباننده، جايگزين بخشي از حجم سيمان گردد.

در اين مقاله به مواردي چون درصد بهينه جايگزيني متاکائولين ودماي بهينه تکليس وهمچنين مقايسه نتايج جايگزيني پوزولان هايي چون، متاکائولين، سرباره و دوده سيليسي در بتن پرداخته شده است.

فهرست مطالب :
خلاصه
مقدمه
کائولين
خواص فيزيکي و شيميايي کائولين
اندازه ذرات
تکليس
متاکائولين
مقايسه متاکائولين با ساير پوزولانها در مقاومت بتن
نتايج
مراجع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 27 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.


دانلود مستقیم فایل